لوگو آندیا کلینیک

بازیابی زیبایی و جوانی

❤ بانوان و آقایان 💙

مرکز تخصصی بلفاروپلاستی  کاشت ابرو کاشت مو لیزیک چشم

 در این روش، جراح پوست اضافی، چربی و عضلات اطراف پلک‌ها را برش و اصلاح می‌کند. این عمل جراحی سبک باعث کاهش پف چشم، از بین بردن چین و چروک‌های پلک و جوان سازی صورت و  بهبود ظاهر چشمان می‌شود. بلفاروپلاستی به افرادی که به دلیل پیری، ژنتیک، یا عوامل دیگر از تورم و پف در اطراف چشم رنج می‌برند، کمک می‌کند تا ظاهر جوان‌تری پیدا کنند و اعتماد به نفس بیشتری به خود داشته باشند. این جراحی معمولاً توسط جراحان ماهر و با تجربه در کلینیک زیبایی آندیا تهران انجام می‌شود و ممکن است به صورت تک جانبه یا دوجانبه (برای هر دو چشم) انجام شود.

بلفاروپلاستی به جراحی چشم شرقی نیز معروف است که افتادگی پلک را کامل رفع میکند و زیبایی چشمان شما رو دوچندان میکند.

خدمات بلفاروپلاستی که در کلینیک آندیا انجام میشود ، بخیه ها بعد از دوره درمان کشیده میشوند و هیچگونه جای بخیه بر روی صورت باقی نمیماند .

کاشت ابرو یکی از روش‌های دائمی برای پر کردن ابروها و فرم دهی به آن‌ها می‌باشد. در روش کاشت ابروی طبیعی موها از نواحی اطراف سر و یا کناره‌های گوش  توسط پزشک متخصص کلینیک آندیا برداشته می‌شود و در قسمت ابروها کاشته می‌شوند.

کاشت مو یک نوع جراحی تخصصی است که توسط جراح متخصص کلینیک آندیا انجام می‌شود. جراح فولیکول‌های مو را، از آن بخش‌هایی که طاس نیستند یا از موهای موجود بر سطح پوست بدن، برمی‌دارد و در نواحی طاس سر قرار می‌دهد. عمل کاشت مو باعث می‌شود، فولیکول‌های آسیب‌دیده ترمیم شوند و دوباره رشد کنند.

 

بلفاروپلاستی یک فرصت برای افغان های عزیز است که ممکن است از مشکلات تورم و پف در اطراف چشم رنج ببرند. این جراحی کمک می‌کند تا آنها ظاهر جوان‌تر و پرانرژی‌تری داشته باشند و اعتماد به نفس بیشتری به خود پیدا کنند. در کلینیک زیبایی آندیا تهران، جراحان با تجربه به افغان های عزیز خدمات بلفاروپلاستی را ارائه می‌دهند، و با استفاده از این روش، علاوه بر کاهش پف چشم و از بین بردن چین و چروک‌های پلک، زیبایی و جوان‌سازی صورت را تجربه می‌کنند. همچنین، با بلفاروپلاستی، افغان های عزیز می‌توانند از نتایج طبیعی و بدون جای بخیه بر روی صورت لذت ببرند و به زیبایی چشمان خود دوچندانی ببخشند.

5/5

به راحتی 10 سال جوانتر شوید

دریافت تخفیف

لطفا محدوده سنی خود را انتخاب نمایید :

  • انجام کلیه خدمات در کلینیک زیبایی آندیا : بصورت کاملا استریل و بهداشتی 
  • توسط جراح متخصص چشم و پوست با تجربه
  • تضمین کیفیت خدمات ارائه شده توسط آندیا کلینیک
  • پیگیری درمان بصورت مرتب و منظم
  • با کلینیک آندیا زیباتر شوید و زیبا بمانید
  • تهران شهرک غرب بلوار دریا کلینیک آندیا

جهت مشاوره رایگان با پزشک متخصص لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید